Filtrowanie

Płeć

Wiek

Cena

Marka

Kraj producenta

Piórniki Herlitz

Piórniki Herlitz – obowiązkowy element w wyprawce każdego ucznia. Skrywa w sobie niezbędne w szkole przybory piśmiennicze: długopisy, ołówki, kredki, flamastry i mazaki. Jest w nim miejsce również na gumkę i temperówkę oraz zakładka na ważne notatki.

 


Piórniki Herlitz są wydawane seriami tak jak tornistry oraz plecaki. Dla młodszych uczniów szkoły podstawowej polecamy piórniki Smart. Są to piórniki Herlitz wraz z wyposażeniem.

 

Piórniki Herlitz dla starszych uczniów szkoły to kosmetyczki Be.Bag. Są to serie Airgo, Fellow, Cube.

 

Wszystkie piórniki herlitz są objęte gwarancją producenta. Posiadają trwałe zamki, laminowane poszycie. Zapewnia to, iż piórniki herlitz służą długo dziecku w szkole.

 

Piórniki Herlitz to również wybór ciekawych wzorów dla chłopców i dziewczyn. W przypadku braku wzoru, który państwo szukają prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta naszego sklepu.

 

Sprzedajemy też piórniki herlitz w ilościch hurtowych (dla szkół, przedszkoli). W przypadku zamówień hurtowych prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

 

Dostępne też mamy w sklepie zestawy Tornistry (plecaki) plus worki plus piórniki Herlitz. Są to wszystkie serie Plus, tj. Smart Plus, Midi Plus, Flexi Plus.

 

Co zawierają wyposażone piórniki herlitz? Zależne jest to od serii w której wydany jest piórnik. Wyposażenie piórników herlitz smart to: długopis, 2 ołówki, gumka, temperówka, 8 kredek, 12 mazaków, linijka, ekierka, karta adresowa. Wyposażenie piórników herlitz midi to: kredki trilino, ołówek trilino, linijka, temperówka, gumka.

Piórniki Herlitz

Piórniki Herlitz  Piórniki Herlitz. Duży wybór piórników Herlitz kosmetyczek lub z pełnym wyposażeniem.

 

Ilość produktów:
Sortowanie:
popularity_desc Najchętniej kupowane
price_asc Cena od najniższej
price_desc Cena od najwyższej
add_date_desc Ostatnio dodane
Ilość produktów:
Sortowanie:
popularity_desc Najchętniej kupowane
price_asc Cena od najniższej
price_desc Cena od najwyższej
add_date_desc Ostatnio dodane

Ostatnio oglądane

Nagłówek

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij